• 13-OCT-2016

Компанія Dunlop презентувала швидкісні зимові шини для міських кросоверів

Dunlop Winter Sport 5 SUV

Компанія Dunlop використала весь свій досвід створення зимових шин для розробки нової моделі швидкісних шин для міських кросоверів – Winter Sport 5 SUV

Київ, Україна, жовтень 2016 – ефективність шин на зимових дорогах є важливим критерієм для водіїв при виборі зимових шин. З огляду на зростання продажів міських кросоверів (SUV) компанія Dunlop використала свої напрацювання у створенні зимових шин . Її нова модель забезпечує покращене  зчеплення з дорогою і керованість для водіїв міських кросоверів. Нова модель шин Winter Sport 5 SUV надійшла в продаж у жовтні 2016 року.

Покращені характеристики експлуатації на снігу для міських кросоверів

Кожен підходить до керування взимку по-своєму. У той час як 50% європейських водіїв вважають обмерзлі й засніжені дороги найбільш небезпечними для водіння , близько 40% автолюбителів очікують побачити в шинах відмінні характеристики на зимових дорогах. Саме тому у виборі зимових шин ключовими факторами є зчеплення з дорогою та керованість.
 
Ще один важливий фактор – зростання виробництва міських кросоверів і позашляховиків, який набиратиме обертів у найближчі роки . Разом зі зростанням попиту на міські кросовери збільшується й попит на зимові шини для цього класу автомобілів. Саме тому компанія Dunlop розширила лінійку шин Winter Sport 5 (які перемогли в тестах шин за версією видань AutoBild і SportsCars, а також отримали оцінки "дуже рекомендовані" від Auto Motor und Sport і "рекомендовані" від ACE Test)  новими типорозмірами для міських кросоверів.

Мартін Де Жонге, директор по легковим шинам Goodyear Dunlop в Європі, на Близькому Сході і в Африці заявив: "Шини для міських кросоверів повинні мати специфічні властивості, особливо коли йдеться про зимові шини. У міських кросоверів центр ваги вищий і більша маса. Внаслідок цього навантаження на шини збільшується, ускладнюючи гальмування і керування автомобілем. Тому необхідні спеціальні шини, аби контролювати автомобіль. Наші інженери використовували передовий досвід у створенні зимових шин і шин для міських кросоверів, щоб дана модель відповідала всім вимогам і очікуванням наших клієнтів. У результаті Winter Sport 5 SUV демонструє поліпшену керованість і зчеплення з дорогою".

Відмінне зчеплення з дорогою і надійність за будь-яких погодних умов

Шини Sport 5 SUV відповідають основним вимогам покупців.

- Згідно з результатами опитувань, найважливішими перевагами шин для 89% водіїв є "надійне зчеплення на мокрій дорозі", у той час як для 83% – "гарна стійкість до аквапланування" . Шини Winter Sport 5 SUV є стійкішими  до аквапланування за рахунок збільшеної глибини канавок, які відводять більшу кількість води.  

- 88% водіїв вважають "безпеку при проходженні поворотів на мокрій дорозі" основною перевагою шин6. Winter Sport 5 SUV забезпечують чудове поперечне зчеплення на слизькій дорозі завдяки канавкам, розташованим під кутом паралельно краям блоків протектора, що дозволяє забезпечити більш надійне  зчеплення з дорогою.

- Не менш важливою перевагою для 86% водіїв  є "надійне зчеплення на засніженій дорозі". Шини Winter Sport 5 SUV забезпечують більш ефективне8 водіння на засніженій дорозі за рахунок оптимізованої геометрії і кількості блоків шини. Це забезпечує рівномірний розподіл ваги. 
 
Шини для преміальних автомобілів

Шини лінійки Dunlop Winter Sport підходять для будь-якого преміального автомобіля провідних автовиробників. Тепер шини нової лінійки будуть доступними також для міських кросоверів.

З 2016 року у продаж надійде 14 типорозмірів моделі, які підходять для понад 50% міських кросоверів , доступних на ринку.

CONTACTS

  • Svitlana Skachkova
    Consumer Marketing & Brand PR Specialist
    Italy
    +38 044 496 23 88
    +38 050 338 77 10